Võta ühendust!

  VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

  [icon name=”phone-square”] (372) 51 45 215

  [icon name=”envelope”] info@eestimetsaost.ee

  OÜ EstEst PR
  Reg. nr 10256249
  EE100251623

  EestiMetsaOst.ee – OÜ EstEst PR

  OÜ EstEst PR on tegelenud metsa, metsamaade ja põllumaade ostu ja müügiga juba alates 1994. aastast.

  Omame aastatepikkust kogemust erinevate maatehingutega üle Eesti ning samuti pakume metsa- ja põllumaade haldusteenuseid.

  Tegutsemisaja jooksul on meie firmal väljakujunenud tugevad stabiilsed partnerid nii metsa- kui ka põllumajandussektoris.

  Soovite müüa oma kinnistut või talu, metsa- või heinamaad – nii piirangutega kui ka hüpoteekidega – aitame leida lahenduse.

  Ostame kinnistuid üle Eesti – tööpiirkondadeks on meil nii Põhja- kui ka Lõuna-Eesti ja saared

  Meie töökas kollektiiv soovib jõudu tarkade müügiotsuste tegemisel!

  Andres Pallas
  juhataja

  Kliendid räägivad

  “Tean osaühing ESTEST PR võtmeisikuid alates aastast 2006, mil algas meie koostöö ja asusin koostama Rapla valla suurima uuselamupiirkonna detailplaneeringut. Meelde jäi sihikindlus, millega nad esilekerkinud probleemidele lahendusi otsisid ja ka leidsid. Samuti jäi silma nende rikkalik teadmistepagas kinnisvara puudutavates küsimustes. Julgen OÜ ESTEST PR teenuseid soovitada, kuna olen kindel, et nende abil saavad lahenduse nii kinnisvara ostu ja müügiga seotu kui ka muud keerulisemad kinnisvaraalased küsimused.”

  TÕNIS KURISOO • OÜ VALTU PROJEKT

  “Olen juba alates aastast 1999 teinud maamõõdutöid osaühingule ESTEST PR ja tema klientidele. Olen tegelenud maade tagastamisega, kinnistute jagamisega kui ka kruntide moodustamisega. Töö käigus on tihti kerkinud üles mitmesuguseid kiirelt vastust ja lahendamist vajavaid juriidilisi või muid küsimusi, millele OÜ ESTEST PR meeskond on alati suutnud operatiivselt ja professionaalselt leida vajalikud lahendused. Seetõttu julgen kõigis maadega seotud küsimustes soovitada pöörduda firmasse ESTEST PR.”

  KALMER TABA • KT GEODEESIA