Põllumaa ost

Võta ühendust!

PÕLLUMAA OST

Kogemust üle 25 a
maa ostul ja müügil

Abistame maa mõõtmisel
ja juriidilistes toimingutes

Vastame kiiresti.
Tasuta konsultatsioon

Põllumaa ost. Soovite müüa põllumaad?

Põllumaa ost üle Eesti – kiire ja turvaline tehing parima hinnaga.
Hea mullaviljakusega ning ligipääsuga põldu?
Võsastunud põllumaad? Või rannaäärset karjamaad?
Kõik pakkumised on oodatud.

Pakutav põllumaa võib olla nii eraldi kui ka koos metsaga.

Kui Te soovite müüa ainult osa oma kinnistust, siis korraldame maamõõtmise ja muu asjaajamise omal kulul. Ka sellisel puhul on meil võimalik maksta raha müüjale välja koheselt.

Kui Teie põllumaa on ostetud riigilt järelmaksu kasutades, siis see ei ole takistuseks ostu-müügilepingu sõlmimisel.

Ostame samuti kinnistuid looduskaitseliste piirangutega aladel.

Kui hinnas on saadud kokkuleppele ja müügisoov on kindel, siis ostu-müügitehinguni jõudmine ei võta tavaliselt rohkem aega kui 2–3 päeva.

Saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad – meie eesmärk ei ole Teie arvelt teenida.

Küsimuste korral võtke julgelt meiega ühendust. Saatke päring või helistage 514 5215

Põllumaa ost koos metsaga

Soovid oma maalt tulu teenida ning müüa oma põllumaa ja metsamaa korraga? Ostame mõlemad! Soovid kõrgemat hinda või raha kohe kätte? Arutame Sinu soovi läbi ja saad otsustada, kumba eelistad – meie pakume mõlemat!

Põllumaa, mets ja metsamaa koos talu või maamajaga

Soovid müüa põllumaad ja/või metsa koos hoonetega? Juhul, kui maatüki pindala algab mõnest hektarist, ostame Sinu talu, maamaja, maakodu või põllumajandusettevõtte ka koos hoonetega. Kui soovid jätta hooned endale ja müüa ainult põllumaa ja metsamaa, siis teostame vajalikud mõõtmised ja korraldame kogu asjaajamise omal kulul.

Põllumaa

Ostame igapäevases kasutuses oleva haritava maa ning ka sööti jäetud põllumaa. Põllumaa harimine ja põllukultuuride kasvatamine on tulus viis maa kasutamiseks. Kuid kui põlluharimine ei ole Sinu kutsumus või Sul tekib vajadus müüa oma kasutusel olevat põllumaad ja soovid selle eest saada head hinda – küsi meilt pakkumist.

Rohumaa ost

Kvaliteetne rohumaa on koos karjakasvatuse tõusva populaarsusega järjest enam hinnas. Rohumaa ei püsi aga iseenesest – see nõuab regulaarset hoolt, et kariloomade sööt oleks küllaldane ja toitev. Soovid oma rohumaad või karjamaad müüa? Pakume kiiret tehingut ja raha kohe kätte.

Ostame osa põllu- või metsakinnistust

Omad suuremat põllumassiivi või metsakinnistut ja soovid müüa ainult osa sellest? Korraldame asjaajamise Sinu eest! Mõõdame välja sobiva osa kinnistust ja maksame raha müüjale välja koheselt. Oleme Sinu soovide suhtes paindlikud ja proovime leida tehingu, mis on Sinu jaoks sobivaim.

Ostame mahepõllumajandusmaad

Eestis on mahepõllumajandusmaa osakaal kõigist põllumaadest ligi 20%, mis on Euroopas kolmas näitaja. Kui Sinu põllumaad ei ole liigse väetamisega koormatud ja soovid selle mahepõllumajandusmaana müüa, ostame selle meeleldi – küsi pakkumist!

Võsastunud haritav maa

Haritava maa sööti jätmine parandab mullaviljakust kuid liiga pikaks ajaks unarusse jäetuna hakkab haritava maa viljakatel muldadel kasvama lehtpuuvõsa. Kas sellisel juhul valida haritava maa kulukas taastamistöö või alustada aeganõudvat metsa kasvatamise protsessi? Kolmas võimalus on võsastunud haritav maa müüa ja jätta otsustamine juba uuele omanikule.

Põllu- ja metsamaa looduskaitseliste piirangutega aladel

Oleme ostnud haritavat maad Natura 2000 aladel ja teistel looduskaitseliste piirangutega aladel. Asukoht looduskaitsealal ja majandamispiirangud ei ole takistuseks ostu-müügi tehingule.

Hüpoteegiga koormatud põllumajanduslik maa

Ostame riigilt hüpoteegiga soetatud põllumajanduslikku maad. Kui müügisoov on kindel, võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Soovite müüa kaasomandis põllumaad?

Soovid müüa mõttelist osa kaasomanduses haritavast maast? Kui oled oma soovi kaasomanikega läbi arutanud ja nad oma ostueesõigust kasutada ei soovi, aitame kaasomandis põllumaa mõõta reaalosadeks ja korraldame kogu müügiga kaasneva asjaajamise.

Kliendid räägivad

“Tean osaühing ESTEST PR võtmeisikuid alates aastast 2006, mil algas meie koostöö ja asusin koostama Rapla valla suurima uuselamupiirkonna detailplaneeringut. Meelde jäi sihikindlus, millega nad esilekerkinud probleemidele lahendusi otsisid ja ka leidsid. Samuti jäi silma nende rikkalik teadmistepagas kinnisvara puudutavates küsimustes. Julgen OÜ ESTEST PR teenuseid soovitada, kuna olen kindel, et nende abil saavad lahenduse nii kinnisvara ostu ja müügiga seotu kui ka muud keerulisemad kinnisvaraalased küsimused.”

TÕNIS KURISOO • OÜ VALTU PROJEKT
“Olen juba alates aastast 1999 teinud maamõõdutöid osaühingule ESTEST PR ja tema klientidele. Olen tegelenud maade tagastamisega, kinnistute jagamisega kui ka kruntide moodustamisega. Töö käigus on tihti kerkinud üles mitmesuguseid kiirelt vastust ja lahendamist vajavaid juriidilisi või muid küsimusi, millele OÜ ESTEST PR meeskond on alati suutnud operatiivselt ja professionaalselt leida vajalikud lahendused. Seetõttu julgen kõigis maadega seotud küsimustes soovitada pöörduda firmasse ESTEST PR.”
KALMER TABA • KT GEODEESIA

Täname saadetud päringu eest!

Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

Soovin saada eestimetsaost.ee uudiskirja

Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
Täname sõnumi eest. See saadeti teele.