Võta ühendust!

  TALUDE JA MAAMAJADE OST. KOOS MAAGA

  Kogemust üle 20 a
  maa ostul ja müügil

  Abistame maa mõõtmisel
  ja juriidilistes toimingutes

  Vastame kiiresti.
  Tasuta konsultatsioon

  Talude ja maamajade ost. Koos maaga

  Soovite müüa oma talu või maamaja? Koos maaga.

  Kui Te omate tegutsevat põllumajandusettevõtet, talu või maakodu koos põllu või metsamaaga ja soovite seda müüa, siis pakkuge julgelt.

  Oleme huvitatud ainult kinnistutest, kus koos hoonetega on müügis maad alates mõnest hektarist. Ainult õuealaga hooneid meie ettevõte ei osta.

  Juhul kui Te ei soovi müüa kogu oma kinnistut, vaid ainult osa sellest, siis see ei ole takistuseks ostu-müügilepingu sõlmimisel. Korraldame maamõõtmise ja muu asjaajamise omal kulul ning maksame raha müüjale välja koheselt.

  Pakkumised on oodatud üle Eesti. Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust.

  Kliendid räägivad

  “Tean osaühing ESTEST PR võtmeisikuid alates aastast 2006, mil algas meie koostöö ja asusin koostama Rapla valla suurima uuselamupiirkonna detailplaneeringut. Meelde jäi sihikindlus, millega nad esilekerkinud probleemidele lahendusi otsisid ja ka leidsid. Samuti jäi silma nende rikkalik teadmistepagas kinnisvara puudutavates küsimustes. Julgen OÜ ESTEST PR teenuseid soovitada, kuna olen kindel, et nende abil saavad lahenduse nii kinnisvara ostu ja müügiga seotu kui ka muud keerulisemad kinnisvaraalased küsimused.”

  TÕNIS KURISOO • OÜ VALTU PROJEKT
  “Olen juba alates aastast 1999 teinud maamõõdutöid osaühingule ESTEST PR ja tema klientidele. Olen tegelenud maade tagastamisega, kinnistute jagamisega kui ka kruntide moodustamisega. Töö käigus on tihti kerkinud üles mitmesuguseid kiirelt vastust ja lahendamist vajavaid juriidilisi või muid küsimusi, millele OÜ ESTEST PR meeskond on alati suutnud operatiivselt ja professionaalselt leida vajalikud lahendused. Seetõttu julgen kõigis maadega seotud küsimustes soovitada pöörduda firmasse ESTEST PR.”
  KALMER TABA • KT GEODEESIA