Loading...
Blogi2018-08-02T14:04:34+03:00

Ostame Sinu metsamaa ja põllumaa. Soovid pakkumist?

Põllumaa muutmine metsamaaks. Kas põllumaa sihtotstarvet saab muuta?

Mööda Eestis ringi sõites võib näha põllumaid, mis on sööti jäetud ja tihtipeale on nendel maadel juba hakanud kasvama ka noored puud. Sellised maad jäävad näiteks talude juurde, kus sees ei elata, aga müügiotsust veel vastu võetud ei ole. Sellest ka küsimus - kas põllumaa ehk maatulundusmaa sihtotstarvet saab muuta metsamaaks?

Metsamaa, Põllumaa, Põllumaa ost|

Põllumaade ostmine Eestis. Kuidas müüa põllumaad?

Põllumaade ostmine on meie igapäevatöö osa olnud juba üle 25 aasta ning seetõttu tunneme ostu-müügi tehingu üksikasju peensusteni. Millega peaks aga põllumaad müüv eraisik või ettevõte müügitehingu käigus arvestama ning milline näeb välja müügiprotsess? Põllumaade ostuga tegeleva ettevõttena saame anda näpunäiteid, kuidas põllumaad edukalt müüa.

Põllumaa, Põllumaa ost|

Millist metsa ja metsamaad me ostame?

Oled parajasti müümas metsa või metsamaad? Ostame raietega metsamaa, raieõiguse, raieküpse metsaga metsamaa, noorendiku või keskealise metsaga metsamaa, looduskaitselise piirangutega alal või hüpoteegiga metsamaa. Ootame pakkumisi üle Eesti!

Metsa uuendamine – metsamaa omaniku kohustus

Iga metsaomaniku kohustus on majandada oma metsa vastutustundlikult. Üks vastutustundliku metsamajanduse ja ka metsa majandamise hea tava alustalasid on metsa uuendamine, et järgmistele põlvkondadele jääks samaväärne või ideaaljuhul väärtuslikum mets. Mis on metsa uuendamine, milliseid töid see endas sisaldab ja millal tuleb metsa uuendada?

Mets, Metsamaa, Metsamaa ost|
Go to Top